12 квітня 2024

Начальниця Міжнародно-проєктного відділу Аліна Лавренюк та завідувачка Центру забезпечення якості вищої освіти Вікторія Артюшок пройшли міжнародне стажування COIL (Сollaborative Online International Learning) разом з іншими 30 учасниками, які були відібрані з України.

Аліна Лавренюк

Cерія тренінгів COIL провів координатор віртуальної співпраці - Reinout Klamer з Гаазького Університету прикладних наук (Нідерланди) (Hague University of Applied Sciences). Ця ініціатива була організована в рамках Ініціативи Twinning і призначалася для підвищення кваліфікації фахівців, які працюють у сфері міжнародного навчання та співробітництва.

Вікторія Артюшок

Учасники тренінгів мали змогу розширити свої знання та навички у галузі міжнародної онлайн-освіти, обмінюватися досвідом з колегами з усього світу та вивчити найефективніші практики викладання та навчання через Інтернет. Завдяки професійному фасилітатору Reinout Klamer, учасники отримали цінні знання та інсайти, обмінялись ідеями та успішними практиками за допомогою  платформи Padlet, а також познайомились з можливими міжнародними партнерами для реалізації майбутніх проєктів COIL.

Учасники серії тренінгів висловлюють вдячність за можливість брати участь у цій ініціативі, яка допоможе покращити якість навчання в університетах та організаціях.