17 серпня 2023

17 серпня 2023р. в органному залі Рівненської обласної філармонії відбулося нагородження лауреатів обласної премії, яка присуджена кращим студентам Рівненщини. Серед нагороджених – студентки третього курсу факультету кібернетики МЕГУ.

цфцвцфото

Сертифікати за особливі успіхи у навчанні Охремчук Анастасії та Євпат Діані вручив особисто голова Рівненської обласної державної адміністрації, начальник Рівненської обласної військової адміністрації Коваль Віталій.

фото

З високою нагородою здобувачок першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 121 Інженерія програмного забезпечення (Євпат Діану) та 122 Комп’ютерні науки (Охремчук Анастасію) привітала декан факультету кібернетики МЕГУ Юскович-Жуковська Валентина.

фото

Серед нагороджених - переможці всеукраїнських, міжнародних конкурсів та олімпіад, міжнародних культурно-мистецьких змагань.

Директор департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Коржевський Петро привітав всіх лауреатів премії з видатними досягненнями у навчанні, в науці, винахідництві, культурі та побажав не зупинятися на досягнутому та активно продовжувати свої доробки для наближення перемоги та розбудови України.