19 серпня 2023

19 серпня 2023 року під науковим керівництвом професора кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидата юридичних наук, доцента, академіка Академії адміністративно-правових наук Андрія Боровика у спеціалізованій вченій раді Д26.503.01 у Науково-дослідному інституті публічного права блискуче захищено дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук Світланою Шевчук.

захист

Всі члени спеціалізованої вченої ради одноголосно проголосували за присудження Світлані Шевчук наукового ступеня кандидата юридичних наук, після публічного захисту дисертаційного дослідження «Принципи диспозитивності та змагальності в адміністративному судочинстві як обов’язкова складова реалізації права на праведливий суд».

Боровик

Вітаємо молодого науковця та його наукового керівника з успішним захистом дисертації.