11 листопада 2022

11 листопада - День Незалежності Польщі. Студенти МЕГУ долучилися до вітань наших друзів поляків, які з першого дня війни відкрили для українців свою країну і своє серце.
10.11.2022 доцент кафедри іноземних мов А.А.Смерчко і студенти, які вивчають польську мову взяли участь у заході до дня незалежності Польщі «Єдині як ніколи! Музично-поетичні акварелі до Дня Незалежності Польщі», що був організований Рівненською обласною науковою бібліотекою.

Польща

Захід розпочався польським полонезом, адже цей величний танок є невід’ємним атрибутом будь-яких польських національних урочистостей. Студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету зачитали вірші відомих польський поетів.
Впродовж заходу присутніх радували своїми виступами вихованці Рівненської музичної школи № 1 імені М.Лисенка, учні Олександрійської музичної школи; лунали авторські пісні у виконанні Валентини Слуквіної та Миколи Бочуляка.

Польща

Голова ГО «Культурно-просвітницький центр ім. Т. О. Сосновського» Ярослав Ковальчук нагородив учасників урочистостей цінними подарунками.