18 травня 2023

18 травня 2023 року відбулася гостьова лекція доповідача – Тетяни Гнітецької, кандидата наук з фізичного виховання та спорту, доцента кафедри теорії фізичного виховання та рекреації Волинського національного університету імені Лесі Українки на тему: «Інновації у шкільній фізичній культурі: сьогодення та перспективи» для здобувачів спеціальностей 014.11 Середня освіта. Фізична культура і 017 Фізична культура і спорт першого (бакалаврського) рівня.

Під час лекції були розглянуті та обговорені такі питання як:

- Загальна характеристика інноваційних підходів до фізичної культури у закладах загальної середньої освіти (ЗЗСО)

- Модель «Здорової школи» як складова «Здорової України»

- Характеристика реформи НУШ

- Зміни у навчальних програмах з «Фізичної культури» на 2022/2023 н.р. для ЗЗСО.

- Інновації у структурі уроку з фізичної культури у циклі базової освіти НУШ. Цифрові технології на уроках фізичної культури

- Інновації у організації фізкультурно-оздорової роботи в НУШ та ЗЗСО. Характеристика «Ліга активних учнів та учениць Здорової України»

- Характеристика інноваційних варіативних навчальних модулів з фізичної культури у 5-6 класах НУШ

- Інновації у інформаційному забезпеченні сфери шкільної фізичної культури тощо.