02 серпня 2022

Так як молодь - рушійна сила суспільства і наше майбутнє, то кожна свідома молода людина повинна розуміти, що найкраща інвестиція - це інвестиція у саморозвиток.

Окрім потужного волонтерського руху на рахунку колективу ГО "NERIO", яке заснувала студентка ІІ курсу юридичного факультету МЕГУ Літовінська Катерина, більше трьох десятків проведених акцій, заходів, що пропагують основну мету об'єднання - духовний, спортивний та соціальний розвиток української нації.

Лекція

В липні стартував соціальний проект від об'єднання "NERIO". Перший в Дубно інтеграційний центр навчання "ALFA", діяльність якого відбувається в освітньому напрямку, забезпечує багатовекторні заняття від висококласних спеціалістів.

"Результатом систематичного саморозвитку може бути: підвищення статусу, покращення якості життя, кар'єрні досягнення та все те, чого ми хочемо досягти. "ALFA" подбає про універсальні "самоінвестиції" - такі, які допоможуть швидше дійти до поставлених цілей, якими б вони не були. Навчаючись з нами є можливість інвестувати в здоров'я, психологію, освіту, талант та самооцінку." - розповідає засновниця ГО "NERIO" та НЦ "ALFA" Катерина.

На даний момент в центрі навчання діє 5 секцій: "Крок в медицину", "Психологія", "Етнокультура", "ClubOK" та "ArtTime", за якими закріплені спеціалісти, магістри, кандидати та доктори наук, доценти та професори.

лектор

«Ми стартували порушивши актуальну та важливу тему сьогодення «Нація як суб‘єкт державотворення». Перша вступна лекція була проведена до Дня української державності кандидатом юридичних наук, доцентом, професором кафедри суспільно - правових дисциплін МЕГУ Ткачуком Віктором Євгеновичем. Підсумком заняття стала така аксіома: «Етнічні українці в Україні є титульною нацією, котра має право на свою національну державу»

Катерина наголосила, що війна, на жаль, забирає найкращих. І ті, хто залишився, мають стати найкращими у пам'ять про тих, хто пішов.

Вся інформація про діяльність ГО "NERIO" та інтеграційного центру навчання "ALFA" знаходиться за посиланням
Покликання: