16 травня 2019

15-16 травня 2019 р. у Бердичеві відбулася Міжнародна науково-практична конференція до 220-річного ювілею видатного французького романіста, автора "Людської комедії", доля якого переплетена з Україною.

Овдійчук

Історико-філологічний факультет виступив співорганізатором цього наукового дійства. Участь у проведенні пленарного засідання брала доц. Овдійчук Л. М., яка виступила з цікавою змістовною доповіддю "Оноре де Бальзак як особистість: літературно-психологічний портрет на тлі доби".

Овдійчук

Студентки-філологи 4 курсу Макарицька Ірина та Степанець Аліна виступали на секційному засіданні, репрезентувавши дослідження роману "Шагренева шкіра" у контексті новітніх літературознавчих інтерпретацій та  у порівнянні з телефільмом 2010 року випуску. Юні науковиці  відповіли на запитання, а також брали активну участь в обговоренні різних аспектів творчості письменника. Лілія Миколаївна також дала інтерв'ю для місцевого телебачення