15 травня 2019

Проект DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність і професіоналізм» реалізується в 10 університетах, серед яких і Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем`янчука. Цього тижня у КНУ імені Тараса Шевченко відбувається звітна конференція, на яку завітали іноземні партнери та учасники з-за кордону.

Професор, директор Київського інституту журналістики Володимир Різун та професор британського університету Bath Spa University Пол Гайленд прокоментували унікальну важливість роботи для журналістської освіти в нашій державі. За час реалізації буде адаптовано європейські наукові моделі до потреб України, а професія журналіста привертатиме все більше уваги вчорашніх школярів. Пропорційно розвиватимуться центральні та регіональні редакції ЗМІ. В рамках реалізації DESTIN до співпраці зможуть долучитися не лише університети-учасники, але й будь-які зацікавлені організації.