26 квітня 2019

Після Великодніх свят відбудеться відкриття туристичного сезону сімейного парку відпочинку Ремельський, до підготовки якого активно долучились викладачі та студенти природничо-географічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. С. Дем’янчука.

Як розповіли професор кафедри географії і туризму МЕГУ Андрій Калько та доцент кафедри Тетяна Глушкова, велопарк часто використовується як база практик, для проведення відкритих занять та екскурсій, здійснення

маркетингових досліджень тощо.

Усіх жителів Рівненщини запрошують на відкриття туристичного сезону у лісовому масиві "Ремельський", що знаходиться поблизу с. Ремель Новоукараїнської сільської ради. У цьогорічній програмі заходів відбудеться відкриття веломайданчика для дітей, змагання велосипедистів, концерт та проведення шахового турніру.

Відкриття відбудеться у середу, 1 травня. Початок об 11:00