07 червня 2021

Проект із застосуванням хмарних технологій для накопичення освітнього контенту реалізували викладачі усіх факультетів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

Шпортько

На навчально-методичних семінарах відбулися презентації накопиченого матеріалу на платформах Classroom.google.com та Onlinetestpad.com. Ресурси дозволяють широко використовувати можливості онлайн-роботи зі студентами та оптимізувати процес доступу до теоретичного та практичного матеріалу.

Журналісти

Практично освоєні платформи було визнано простими для роботи, оскільки інтуїтивно зрозумілий інтерфейс максимально адаптовано для потреб користувачів. Викладачі та студенти зможуть більш предметно використовувати усі наявні можливості в навчальному процесі