06 червня 2021

В суботу 05.06.2021 на базі спортивного клубу «Кордон» проведено кваліфікаційний іспит, у зв’язку із завершенням програми «Самозахист юриста».

trjh

Вказана програма розроблена юридичним факультетом Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука та спортивним клубом «Кордон», включала проведення практичних та онлайн занять в кількості 38 годин і діяла з лютого по травень 2021 року.

hh

Метою програми було забезпечення психологічної та фізичної готовності студентів до виконання завдань майбутньої професії шляхом гармонійного поєднання передових форм фізичної підготовки, особистої безпеки, застосування сили, удосконалення та постійне нарощування фізичних навантажень в системі щанять масовим спортом; формування навичок необхідних для нападу, виведення з ладу або затримання нападника, самозахисту від його нападу; формування можливості швидкої та кваліфікованої до медичної допомоги потерпілому та нападнику, після заподіяння шкоди його здоров’ю.

jhgn

Кваліфікаційний іспит включав 5 етапів.

Відпрацювання ударів на груші було першим випробуванням, з яким всі справились на відмінно.

hhh

Другим етапом було правильне застосування гумового кийка до правопорушника з метою його затримання.

htgyj

На третьому етапі інструкторами перевірено знання вихованців при затриманні правопорушників з використанням вогнепальної зброї.

kmhuj

Одягання спецзасобу БР-2 «наручників» у положеннях: лежачи, сидячи та стоячи на правопорушника було наступним випробуванням.

kiuj

П’ятим етапом перевірки знань вихованців стало застосування останніми прийомів рукопашного бою при нападі на них з ножем та конвоювання правопорушників.

jh

Варто зазначити, що лише 10 з 36 осіб, які розпочали заняття по програмі «Самозахист юриста» були допущені до складання кваліфікаційного іспиту.

hj

У кінці іспиту усі отримали відповідний сертифікат.

hhdf