06 травня 2023

4 травня студенти факультету кібернетики МЕГУ у рамках проєкту USAID «Економічна Підтримка України» взяли участь у хакатоні  Digital Wear 2023, що відбувся у Національному університеті «Острозька академія». З вітальними словами виступили: ректор Острозької академії, доктор психологічних наук, професор Ігор Пасічник, Петро Коржевський - директор департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, Сергій Ветош - керівник сектору IT проєкту USAID, Ольга Степанченко - виконавча директорка Rivne IT Cluster, модераторка заходу, Оксана Харькіна - голова Асоціації легкої промисловості, В’ячеслав Мельник - співзасновник Rivne IT Cluster, представник компанії КТС.

digital

Під час хакатону студенти в межах сформованих команд працювали над власними проєктами, які стосувалися теми цифрового одягу. Участь взяли 10 команд студентів із університетів: Національного університету «Острозька академія», Національного університету водного господарства та природокористування, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Поліського національного університету, Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука та Обласного наукового ліцею м. Рівне.

digital

Під час заходу Павло Зайцев - керівник Східноукраїнського технокластеру презентував досвід Східноукраїнського технокластеру: ПЗ «Ареал Облік» і Smart Wear.

digital

Декан економічного факультету Острозької академії, кандидат економічних наук, доцент Олександр Новоселецький наголосив, що організований хакатон є інноваційним заходом, який дозволяє студентам розвинути свої технічні й креативні навички, зробити спільні проєкти з колегами, отримати цінний досвід. Цей захід у стінах Острозької академії сприяє створенню нового формату відносин між представниками легкої промисловості та ІТ-сектору, що може привести до розвитку нових проєктів та бізнес-ідей.