06 травня 2023

У Рівненській обласній філармонії урочисто відгримів концерт викладачів МЕГУ для студентів. Традиційно захід потішив багатою концертною програмою та оригінальними виступами.

Концерт викладачів МЕГУ

Викладачі всіх факультетів продемонстрували свою креативність та акторську майстерність у чудовому хоровому виконанні гімну ОУН «Зродились ми великої години». В програмі також звучали класичні твори українських та зарубіжних виконавців.

Концерт викладачів МЕГУ

Студентів та гостей зібралось на концерт багато, адже всі скучили за такими подіями. Оскільки музика, вірші та креативні номери допомагають відволіктись викладачам і здобувачам освіти від особистих проблем та трохи перепочити морально від буденності, то й у залі панувала піднесена атмосфера.

Концерт викладачів МЕГУ

Окрасою заходу стали креативні виступи представників різних факлуьтетів, що вразили палітрою емоцій, які викликали у присутніх. Трагічні вірші перемежовувалися повними надії піснями та гумористичними окриленими постановками.

Концерт викладачів МЕГУ

Захоплива програма викликала бурхливі овації по закінченню концерту та щирі посмішки на обличчях усіх, хто покидав концертну залу.