19 листопада 2023

11 листопада 2023 року відбувся заключний етап змагань Всеукраїнського «ІТ-марафону «Електронна комерція: від ідеї до проєкту». Основою успішності електронного бізнесу є web-сайти, які забезпечують комерційну діяльність в мережі Internet. ІT-марафон проводився з метою об’єднати навчальні заклади України та ІТ-компанії, щоб розробити ефективні практичні рішення для просування товарів у цифровому просторі.

факультет кібернетики

За умовами проєкту необхідно було продемонструвати свою стратегію просування розробленого web-сайту в мережі Internet.

факультет кібернетики

МЕГУ на ІТ-марафоні представляли дві команди студентів першого та другого курсів факультету кібернетики спеціальностей: 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки, 126 Інформаційні системи та технології та Інформатика факультету європейської освіти.

факультет кібернетики

Всі команди представили свої унікальні проекти Інтернет-магазинів та web-сайтів. За оцінками компетентного журі були відзначені роботи двох команд факультету кібернетики МЕГУ, які вибороли в гострій конкурентній боротьбі друге та третє місце

факультет кібернетики

Щиро вітаємо наші команди першого та другого курсів факультету кібернетики з перемогою в ІТ-марафоні!

факультет кібернетики

Команда MEGU_V (друге місце): Василь Прихидчук (капітан команди), Петро Пацюкевич, Ангеліна Антонюк, Тарас Басараба, Олексій Ревенко та команда MEGU-Dev-Labs (третє місце): Анастасія Колб (капітан команди), Валентин Водяницький, Ярослава Мотринець, Максим Крутько, Роман Марценюк, Артем Ковалевич.

факультет кібернетики

Тренери команд: декан факультету кібернетики Валентина Юскович-Жуковська та завідувач кафедри інформаційних систем та обчислювальних методів Юрій Лотюк. Дякуємо організаторам та спонсорам чудового ІТ-марафону за дружню та комфортну атмосферу!

факультет кібернетикифакультет кібернетики