09 березня 2023

7 березня 2023 року в рамках діяльності інтеркультурного проєктного клубу «Opening the Borders» відбулася перша відеозустріч здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «014 Середня освіта. Мова і література (англійська)» історико-філологічного факультету МЕГУ зі студентами Сілезького технічного університету  (Польща). Темою відеоконференції було обрано «Майбутнє людства», а дискусія безпосередньо передбачала обговорення перспектив розвитку людської цивілізації, подальшого розгортання прогресивних процесів і використання найновіших досягнень у науці.

Фото

Здобувачі-магістри Даниїл Дудко, Валентина Гайович, Олена Паруха, Аліна Лавренюк підготували  презентації та доповіді про життя за межами Землі, умови життя Homo sapiens через 500 років, інженерію майбутнього та ін. Кожен виступ супроводжувався живою дискусією з учасниками заходу.

захід

Отже, учасники зустрічі підсумували, що майбутнє, яке людина творить сама, і буде її майбутнім. Будувати майбутнє – це не лише розвивати існуюче, а й руйнувати старі догми та стереотипи. Проведений захід є показником того, що серед української та польської студентської молоді є творчі молоді фахівці, майбутні дослідники та інноватори, які готові до цього!

захід