09 березня 2023

У четвер 9 березня в Україні вшановують Великого Кобзаря. З цієї нагоди зі студентами факультету ЗФКС спеціальності 227 "Фізична терапія, ерготерапія" (бакалавр) та 014 "Середня освіта. Фізична культура"  (бакалавр) проведено захід "До Тараса на сповідь" в рамках вивчення навчальних дисциплін "Педагогіка" та "Педагогіка і психологія" (проф. Марчук О.О.).
Студенти переглянули відео про Т. Шевченка та представили свої презентації про його твори. Студентки А. Артисюк, В. Горбова та В. Святецька майстерно й артистично прочитали поезію Кобзаря. Студенти долучилися до інших заходів про творчість Т. Шевченка, що проводили викладачі університету.

фото

Заповіти Т. Шевченка сьогодні в умовах воєнного стану потребують нового осмислення та виконання.
"Борітеся - поборете. Вам Бог помагає!"