05 листопада 2021

Студенти першого-третього курсів факультету журналістики зустрілися з кореспондентом Українського національного інформаційного агентства Укрінформ, членом Національної спілки журналістів України Валентином Марчуком.

Випускник факультету журналістики розповів про свою активну життєву позицію, яка не давала йому обмежитися відвідуванням пар, а спонукала до практично\ професійної діяльності ще зі студентської лави. Валентин поділився думками стосовно навчання в нашому університеті та відзначив, що не був впевнений в тому, що обере фах журналіста з самого початку навчання. Але згодом зрозумів, що це його покликання та велика любов.

юдбл

Студентів цікавили особливості підготовки та написання матеріалів для публікації в інформаційному агентстві та ризики, які є в цій діяльності. Гість вичерпно пояснив свою практику та закликав усіх не боятися проявляти чітку позицію й дотримуватися її.

Нагадаємо, що зустрічі із випускниками відбуваються традиційно у межах реалізації ініціативи «Кузня професій від випускника» на факультеті журналістики.