05 квітня 2024

«Оглядова екскурсія містом» - тема лекційного заняття, яке студенти спеціальності 242 «Туризм» ОС «бакалавр» провели в польових умовах, мандруючи вуличками міста Рівного в межах вивчення ОК «Організація екскурсійної діяльності» (викладач доц. Миронець Н.Р.) 03.04.2024 р.

Оглядова лекція

Дякуємо співлектору – Данілічевій Валентині Федорівні, історикині-краєзнавиці та практикуючому екскурсоводу з вагомим досвідом роботи в галузі. Бінарна лекція забезпечила ознайомлення із технологією підготовки екскурсійного матеріалу, технікою проведення екскурсії містом, майстерністю екскурсовода та вмістом «портфеля екскурсовода». Студенти наочно побачили методичні прийоми практика а також в черговий раз відкрили для себе цікаві сторінки  історії та сучасні надбання нашого прекрасного міста Рівне.

Оглядова лекція