05 квітня 2024

Нові горизонти співпраці: ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» та Комунальне підприємство «Рівненський обласний центр психічного здоров’я населення» Рівненської обласної ради об`єднали зусилля задля спільної взаємодії у сферах фізичного та ментального здоров’я

Нова співпраця

Комунальне підприємство «Рівненський обласний центр психічного здоров’я населення» Рівненської обласної ради функціонує як об’єднання психоневрологічного та наркологічного диспансерів для надання допомоги населенню у сферах фізичного та ментального здоров’я.

05 квітня 2024 року укладено договір про співпрацю між Міжнародним економіко-гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука та Комунальним підприємством «Рівненський обласний центр психічного здоров’я населення» Рівненської обласної ради задля тісного співробітництва, обміну науковими та практико-орієнтованими програмами та темами,  проведення спільних науково-практичних заходів тощо. Здобувачі вищої освіти отримають можливість вивчати досвід надання якісної медичної, психологічної та психотерапевтичної допомоги населенню, розвивати спільні ініціативи.

Нова співпраця

Віримо, що співпраця принесе плідні результати! Працюємо задля розбудови і процвітання сучасної та прогресивної країни!