01 грудня 2021

До 250-річчя від дня народження Вальтера Скотта студенти та викладачі історико-філологічного факультету організували й провели літературно-мистецьку онлайн-імпрезу. Студенти 3 курсу спеціальності Мова та література (англійська) репрезентували колективний мультимедійний проєкт «Вальтер Скотт як особистість», завдяки якому учасники дізналися про родовід сера Вальтера Скотта, його сферу діяльності, характер, вдачу, світогляд, світ захоплень. Продумані цікаві інтерактивні форми зворотного зв’язку дозволили активізувати аудиторію й спонукати до уважного сприйняття інформації. Адже найактивніших учасників очікували оригінальні грамоти, які засвідчували приналежність до легіону шанувальників В. Скотта та право на отримання додаткових бонусних балів з окремих дисциплін.

saaqw

Студенти першого та четвертого курсів, які фахово опановують англійську мову, художньо прочитали уривки з роману «Айвенго» й розкрили основну сюжетну лінію, портрети головних персонажів. Їх підготували викладачі доц. Ірина Федорівна Будз та Яніна Вікторівна Поченюк. Другокурсниці, майбутні вчительки української мови та літератури, продублювали ці тексти у перекладі на українську, відповідно візуалізувавши ілюстраціями на слайдах.

zfse

На захід були запрошені учні та вчителі Великожитинського ліцею. П’ятикласники, вихованці вчительки англійської мови Інни Мізюрко, (яка, до речі є студенткою нашого університету) підготували читання уривків з історичного твору В. Скотта й представили його через відео. Особливу цікавість присутніх викликала літературно-мистецька презентація роману «Айвенго» від Тараса Прита та Владислава Мельника. Глядачам було запропоновано уривки з твору із прихованими іменами персонажів, а підказками слугували ілюстрації та тексти українською мовою. Студентка 2 курсу Тетяна Карповець представила цікаві епізоди із зашифрованими окремими словами, що позначали місце чи час дії, портрет персонажа з історичного роману «Айвенго».

zdcd

Насамкінець після підрахунку балів оголосили імена переможців. Ними стали студенти 1 курсу заочного відділення Сергій Пишнюк, Світлана Пашкевич, Маргарита Боровець. Вони й отримають грамоти. Схожі грамоти надійдуть електронною поштою або ж на вайбер й організаторам літературних читань. Захід організувала й провела доц. Лілія Миколаївна Овдійчук.