01 грудня 2021

В останній день листопада на факультеті географії, історії та туризму провели круглий стіл на тему: «Найвпливовіший українець світу: Богдан Гаврилишин». З доповідями перед студентами та викладацьким складом виступили: зав. кафедри історії, доц. Лопацька Н.М., зав. кафедри географії і туризму, доц. Яроменко О.В., декан факультету Романів А.С.

112-1

Після представлення бібліографічних даних та основних віх життя і здобутків великого українця, значну увагу було зосереджено на обговоренні «Декларації відповідальності людини», документі що повинен слугувати моральним кодексом в розвитку сучасного суспільства. Проведення подібних заходів є важливим кроком в формуванні моральних цінностей та «дороговказів в майбутнє» сучасного студенства.

1110-1