01 грудня 2021

30 листопада у м.Дубно відбулося відкриття виставки «16 днів проти гендерного насильства», яку розташували у приміщенні палацу Любомирських.

Метою акції є привернення уваги громадськості до двох актуальних проблем: насильства в сім’ї та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ та громадських об’єднань з метою протистояння насильству, захисту прав жінок в Україні та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

юридичний факультет

Студентка другого курсу юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука - Катерина Літовінська була запрошена на захід як засновниця ГО «ДжебБокс», так як її організація займається зокрема розвитком соціальної та духовної культур.