15 березня 2024

Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука відбулися сьогодні у Рівненському залі камерної та органної музики. Успішне завершення навчання відзначили вчорашні здобувачі усіх спеціальностей та отримали дипломи із присвоєнням освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр».
Новини
У дружньому колі професорсько-викладацького складу університету сотні молодих фахівців стали на нову стежину у своєму професійному шляху. Під оплески родини та друзів кожен випускник із легким сумом згадав свої студентські роки та з впевненістю вперше поглянув на нові можливості, які відкрило успішне освоєння усіх компетентностей, передбачених освітньо-професійними програмами другого (магістерського) рівня вищої освіти.
Новини
Вітаємо випускників та нагадуємо, що двері Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука завжди відчинені для кожного з вас!