17 березня 2024

Здобувачі другого курсу факультету журналістики разом зі старшою викладачкою кафедри теорії і методики журналістської творчості Анастасією Горчиковою відвідали виставку акварелей Олександра Бобришева. Під час візиту зауважили особливість творчого почерку автора та специфіку розміщення мистецьких творів.

Факультет журналістики

Відзначили реакцію відвідувачів та наявність книги відгуків, які містить емоції тих, хто вже встиг переглянути експозицію. Все це стане в нагоді для молодих майстрів пера у написанні матеріалів в жанрі рецензія, що є частиною практико орієнтованого навчання згідно із освітньо-професійною програмою «Журналістика».

Факультет журналістики

Зауважимо, що у виставковій залі спілки художників наразі розміщено 41 роботу автора, які можна переглянути безкоштовно впродовж березня.