24 вересня 2021

У четвер 23 вересня група студентів четвертого
курсу педагогічного факультету спеціальності 012 Дошкільна освіта (бакалавр) разом із доктором педагогічних наук, професором кафедри педагогіки Марчук О. О. побували в бібліотеці університету.

Марчук

Завідувач відділу інформаційних технологій Грицун Р. С. ознайомила присутніх із використанням сучасних інформаційних технологій   бібліотеки. Майбутні вихователі долучилися до пілотного  проекту створення цифрової бібліотеки. Студенти також ознайомилися із періодичними виданнями та літературою про виховання дошкільників.

Грицун

Висловлюємо щиру вдячність директору бібліотеки Підлужній О. В., завідувачу відділу Грицун Р. С., бібліотекарю Рикун М. Р. за можливість дізнатися про сучасні напрями роботи із читачами.
Робота з фондами бібліотеки - вагома складова професійної підготовки майбутніх фахівців галузі дошкільної освіти.