21 листопада 2023

У стінах МЕГУ пройшов захід для здобувачів усіх курсів факультету журналістики. Спікером на заході був громадський діяч, журналіст, член Комісії з журналістської етики та Ради питань свободи слова й захисту журналістів, кандидат наук з державного управління Сергій Штурхецький.

Спеціаліст розповів як у нинішній час розрізняти пропаганду та протидіяти їй, як не піддаватися маніпуляція, дотримуватися професійних стандартів, а також пояснив, чому критичне мислення є ключем до дверей якісної журналістики.
Новини

"Враховуючи почуте, зробив для себе висновок, що система маніпуляцій, де інформація, якою ти володієш, зовсім мізерна і виглядає скептично, не варта об'єктивного обговорення, поширення та не означає великого сенсу чи правди. Потрібно шукати, дізнаватися більше, й на основі неупередженості робити висновки, маючи різні точки зору чи прямий фактаж" - прокоментував свої враження студент 3 курсу, Максим Остапець.
Новини

Також, пан Сергій на прикладі структурної презентації показав, де журналістика може нашкодити та як цьому запобігати, аби не стати потенційною жертвою.