21 листопада 2023

Сьогодні студенти другого та третього курсів факультету журналістики відвідали аптеку-музей, яка функціонує на базі найстарішої рівненської аптеки – №3 товариства «Рівнефармація». Заняття поза стінами університету відбулося у межах викладання дисципліни «Тематична спеціалізація» під керівництвом старшої викладачки кафедри теорії та методики журналістської творчості Анастасії Горчикової.
Новини

Здобувачі пройшли шлях відвідувачів закладу, зазирнули у закулісся аптечних буднів та спробували себе у ролі фармацевтів-початківців. Саме цю стандартну програму пропонує аптека-музей гостям на щодень. Окремо здобувачі поспілкувалися із працівниками для розуміння їх щоденної робочої рутини та отримання додаткової глибини й персоніфікації майбутніх матеріалів.

Відповідно до практико-орієнтованої освітньої програми «Журналістика» здобувачі за результатами отриманого досвіду відпрацюють створення журналістського контенту на музейну тематику, що практично раніше не освоювалася.