22 листопада 2023

У рамках організації практичної підготовки за освітніми програмами спеціальностей «Менеджмент», «Економіка», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а також реалізуючи проект взаємодії між університетом та бізнес-спільнотою задля обміну знаннями та досвідом, Центр фахових студій економічного факультету МЕГУ продовжує осінній цикл гостьових лекцій для здобувачів освіти.
Сьогодні в середу 22.11.2023 р. відбулася гостьова лекція голови Незалежної медіа профспілки України, кандидата наук з державного управління, доцента Сергія Штурхецького на тему: «Соціальні мережі військового часу: загрози і можливості», під час якої розглядались ключові аспекти функціонування соціальних мереж в умовах війни.
Новини
Під час виступу докладно розглядалися складні ситуації, що виникають на інформаційному фронті, коли соціальні мережі перестали бути виключно інструментом комунікації, а стали найбільшим каналом пропаганди та поширення ворожого впливу. Сьогодні соціальні мережі – це ідеальний майданчик для розповсюдження фейків, дезінформації, чуток, панічних настроїв, відволікання уваги чи навпаки – актуалізації дрібниць.
Сергій Штурхецький також привернув увагу присутніх до важливості аналізу і вивчення механізмів функціонування соціальних мереж у часи конфлікту аби не стати випадковим помічником ворога, розповсюдивши зайву інформацію.
Лекція стала платформою для обговорення студентською громадськістю та викладацьким складом університету ключових аспектів функціонування соціальних мереж в умовах російської агресії.
Новини
Колектив економічного факультету висловлює щиру подяку пану Сергію за його відмінну презентацію та спільну роботу щодо усвідомлення важливості інформаційної гігієни та відповідальності як важливого аспекту нашої перемоги.