22 листопада 2023

22 листопада 2023р.  Напередодні Дня подяки відбулось відкрите заняття для здобувачів ОП «Психологія»
«Thanksgiving Day in English-speaking countries».
Новини
 Заняття було проведене на базі ресурсного центру РОУНБ «Window on America» доцентом кафедри іноземних мов МЕГУ Діаною Кочмар та провідним фахівцем центру Іриною Павлуш.
Новини
Для розкриття теми були успішно використані такі форми роботи: лексичний калейдоскоп, онлайн-презентаціі з використанням повідомлень історичного та географічного характеру, перегляд відеороликів з подальшим обговоренням та виконанням різнотипних завдань, вікторини, інтерв’ю.
Новини
Саме вони сприяли розвитку у студентів інтелектуальних та пізнавальних здібностей; удосконаленню  навичок аудіювання, читання, усного мовлення; розширенню кругозору студентів, вихованню культури міжкультурної комунікації, почуття поваги до народу-носія мови, позитивного ставлення до його традицій; стимулюванню і підтриманню інтересу до вивчення англійської мови, мотивації щодо необхідності її вивчення.
Новини
На занятті панувала дружня атмосфера.