22 листопада 2023

15 листопада відбулась чергова координаційна зустріч Cormack Consultancy Group з координаторами програми Twinning  – Аліни Лавренюк, МЕГУ, та координатора Університету Бат Спа – Яна Гадда.

Підчас зустрічі координатори мали можливість коротко прозвітувати про виконану спільну роботу між двома університетами, описати основні результати грантової діяльності та розповісти про злагоджену роботу факультетів двох університетів.

Зокрема зосередили увагу на подальших перспективах співпраці та заручились підтримкою керівництва програми в організації спільних заходів. Також обговорили про можливе фінансування в рамках Twinning.

Ян Гадд також поділився інформацію про підготовку до заходу у Баті 14 грудня, участь у якому будуть брати координатор програми Twinning з Університету Бат Спа, Університету Бата, Університету Брістоля, Університету Ексетера та Університету Кардіффа, щоб поділитися досвідом співпраці з українськими університетами, обговорити деякі виклики, з якими стикаються окремі університети, та дослідити можливі спільні Українсько-Британська Ділова Рада