12 жовтня 2022

12 жовтня 2022 року у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука організовано та проведено в режимі онлайн конференції круглий стіл: «Запобігання домашньому насильству та насильству за ознаками статі: проблемні питання в умовах російської агресії».

Модератором наукового заходу виступив проректор з наукової роботи університету, кандидат юридичних наук, професор, академік Андрій Боровик.

конференція

Участь у роботі міжнародного круглого столу в режимі онлайн конференції прийняли понад 20 науковців, які займаються згаданою проблематикою, а також студенти, адвокати, прокурори та судді. Учасники наукового заходу обговорили необхідність зміни  відповідальності за вчинення домашнього насильства та насильства за ознаками статі, проблемні питання насильства за ознаками статі в умовах російської агресії, проблемні питання та шляхи удосконалення законодавства України щодо запобігання домашньому насильству та насильству за ознаками статті.

конференція

За результатами роботи круглого столу підготовлено збірник тез доповідей. Усім учасникам наукового заходу вручено відповідні сертифікати.