12 жовтня 2022

Студенти-консультанти Юридичної клініки "Ренесанс" Приватного вищого навчального закладу " Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука   відвідали Центр європейського зразка з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану «Open Space» Рівненського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Рівненському район Рівненської області Західного міжрегіонального управління  Міністерства юстиції (м. Львів).

СТУДЕНТКИ КОНСУЛЬТАНТИ

Давидюк Галина Василівна, начальник Рівненського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Рівненському район Рівненської області Західного міжрегіонального управління  Міністерства юстиції (м. Львів), ознайомила студентів-консультантів з новаціями отримання послуг ДРАЦС. Галина Василівна пояснила наскільки запровадження високих стандартів надання державних послуг змінило ставлення людей та кількість бажаючих отримати послуги у ДРАЦС.

СТУДЕНТИ ЮРИСТИ

У ході зустрічі були обговорені питання щодо електронних сервісів, які дозволяють мешканцям міста швидко й без черг отримати весь спектр послуг, які надають відділи ДРАЦС: отримати свідоцтва про народження, шлюб чи його розірвання, свідоцтва про зміну імені, повторні свідоцтва та витяги з Державного реєстру актів цивільного стану.