11 жовтня 2022

Декан факультету журналістики, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент Вікторія Золяк разом із заслуженим журналістом України, доцентом кафедри соціальних комунікацій Віктором Мазаним взяла участь у Міжнародному галузевому науково-практичному семінарі  «Навчально-наукові реальності у часі війни: український досвід та європейський аналіз».

конференція

Учасники заходу основну увагу зосередили на питаннях вдосконалення освітніх програм та їх акредитації із акцентом на вітчизняний та європейський досвід. Обмінялися досвідом щодо організації навчального процесу на факультетах/кафедрах під час воєнного стану та поспілкувалися стосовно практичних підходів залучення стейкхолдерів до навчального процесу в умовах війни. Не оминули увагою й виклики, що постали перед науково-педагогічними працівниками під час війни та можливості їх подолання. На завершення заходу науковці обговорили аналітичний зріз медіареальності у часі війни росії проти України.

конференція