02 листопада 2021

29 жовтня 2021 року на базі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, за участі представників Міністерства юстиції України, авторитетних вітчизняних та закордонних експертів, юристів, відомих науковців закладів вищої освіти і науково-дослідних установ, суддів, адвокатів, представників громадських організацій проведено 1 Міжнародний Пенітенціарний форум «Пенітенціарна система у глобальному вимірі». Модераторами наукового заходу виступили проректор з наукової роботи університету, кандидат юридичних наук, професор Андрій Боровик та професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Іван Богатирьов.

Боровик а.в.

Всього участь у форумі прийняло понад 60 учасників.

богатирьов

Гостру критику про необхідність розроблення та впровадження Пенітенціарного кодексу України висловив доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Олександр Джужа, якого підтримали більшість учасників форуму.

форум1

Доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, член-кореспондент НАПрН України Валентин Коваленко детально зупинився на всіх проблемах функціонування пенітенціарної системи.

форум2

Під час обговорення проблемних питань у роботі Државноі установи «Центр пробаціі» максимально точно на характеристиці кожного недоліку з визначенням шляхів усуненння проблемних питань зупинився директор Центру - Олег Янчук.

уваке

Однак найбільше запитань щодо роботи підконтрольного відомства прозвучало до Начальника Управління пенітенціарних інспекцій Міністерства юстиції України Володимира Трохимчука, який не лише відстоював позицію відомства у окремих спірних питаннях, а і вніс слушні пропозиції до Резолюції за результатами роботи форуму.

29-10-2021

Також, низку слушних пропозицій до Резолюції за результатами роботи форуму надали доктори юридичних наук, професори Олексій Гумін, Олег Шкута, Сергій Халімон, Роман Вереша, Любов Крупнова, Юлія Кернякевич-Танасійчук, Михайло Пузирьов та інші.

сертифікати форуму

Судді та адвокати також активно долучались до дискусії, яка тривала майже усі три години роботи форуму.

книги+сертифікат

За результатами роботи форуму підготовлено Резолюцію, а також всім учасникам вручено сертифікати та матеріали.