02 листопада 2021

Сьогодні студенти факультету журналістики зустрілися з Марією Вереітіною, засновницею всеукраїнської благодійної організації Дарунок, благодійних магазинів та книгарні, редакторкою діджитал агентства Ланет Клік, ведучою телеканалу 36,6, підприємицею, учасницею круглих столів з розробки та реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2035 року, політтехнологинею. Випускниця факультету журналістики щиро та із задоволенням поділилася професійним досвідом та дала поради початківцям.

Марія розповіла про своє становлення у сфері журналістики та наголосила на тому, що завжди потрібно навчатися та не сидіти на місці. Що більше можливостей шукає студент, то більше їх знаходить завдяки своїй наполегливості та вдачі.

Детально зупинилися на роботі в Рівному із місцевими телеканалами, редакціями друкованих медіа та в сфері зв’язків з громадськістю. Гостя зауважила, що зв’язки та досвід стали їй неодноразово в нагоді.

Цікавило присутніх і те, як вдалося успішно почати кар’єру в столиці та які є можливості для реалізації. Марія відверто повідала про свій досвід та порадила не зраджувати своїм принципам і дотримуватися обраного шляху.

дло

Обговорили й питання благодійності, до якої факультет журналістики долучався минулого року. Цьогоріч було прийнято рішення знову ініціювати збір необхідних речей спільно із Дарунком.

На завершення Марія щиро побажала усім успіху в обраній професії та особистому житті.

Нагадаємо, що зустріч відбулася у рамках реалізації ініціативи факультету журналістики «Кузня професії від випускника».