04 листопада 2021

«Школа педагогічного досвіду» цьогоріч відбулася 4 листопада  2021 р. за участю Якобчук Ірини Іванівни, учительки української мови та літератури вищої категорії Рівненської гімназії «Гармонія» Рівненської міської ради, лауреатки Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012»,  стейкхолдера освітньої програми 014 Середня освіта «Українська мова і література».  «Заняття» у цій школі було інтерактивним, оскільки Ірина Іванівна проводила його у формі вебінару. Вона репрезентувала свій досвід «Реалізація компетентнісного підходу на уроках української мови та літератури: методичний мікс» за допомогою мультимедійної презентації, продемонструвала інноваційні методи та прийоми формування сучасного компетентного мовця і читача.

дло

Учителька підготувала цікаві завдання для студентів, спонукала до діалогу. Насамкінець учасники вебінару висловили захоплені враження від побаченого і почутого, подякували пані Ірині за багатий набуток, яким вона щедро поділилася з майбутніми вчителями української мови та літератури.