21 лютого 2024

Показовий урок ,присвячений Міжнародному дню рідної мови , провела   студентка-практикантка 4 курсу історико-філологічного факультету Скуба Ірина у 7-Б класі Рівненської гімназії  № 20.

Мова

Майбутня вчителька української мови продемонструвала уміле володіння лінгводидактичним інструментарієм (правила застосування технологій навчання, відбір дидактичного матеріалу уроку , оптимальне використання методів та прийомів навчання (проблемно-діалогічного,  самостійної роботи тощо)).Жваве захоплення та обговорення викликала презентація  « Мова- ДНК нації»  , інтерактивна вправа «Конструювання слова».

Мова

Щирі вітання зі святом  рідної мови звучать із уст учнів 7-Б класу та студентів  4 курсу історико-філологічного факультету .Єднаймося навколо мови!