20 лютого 2024

Сьогодні в музеї Уласа Самчука відбулося нагородження лауреатів конкурсу «Юні літописці українського простору». Студент історико-філологічного факультету Дмитро Гайчук став переможцем у номінації «Неблудний син великої Волині».

Альманах

Дмитро отримав диплом лауреата, премію від в.о. міського голови, збірник, де надруковано есеї учасників, а також книгу Л. Марчук. Підтримати талановитого автора прийшла завідувачка кафедри української мови та літератури Лілія Овдійчук, вона ж науковий керівник конкурсної роботи лавреата.

Вручення

В рамках заходу було нагороджено лавреатів міської літературної премії. Ними цьогоріч стали Максим Кривцов (посмертно) за збірку «Вірші з бійниці» та Людмила Марчук за історичний роман у трьох частинах «Я звідси не поїду», який присвячений 80-річчю Української Повстанської Армії.

спільне фото

Пошанували учасники заходу героїв Небесної сотні, що першими поклали своє життя на олтар нашої свободи у нинішньому столітті.