21 жовтня 2022

Декан історико-філологічного факультету МЕГУ професорка Таміла Груба та завідувачка кафедри української мови та літератури Лілія Овдійчук – активні учасники тренінгів у студії української мови «ВиМова», які започаткувала Якобчук Ірина Іванівна, учителька української мови та літератури вищої категорії Рівненської гімназії «Гармонія» Рівненської міської ради, лауреатка Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2012»,  стейкхолдерка освітньої програми 014 Середня освіта «Українська мова і література» для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

ІФФ

Це була уже шоста зустріч, на яку зібралися зацікавлені шанувальники рідної мови, котрі прагнуть удосконалювати мовлення, підвищити своє риторичну культуру, оволодіти секретами ораторського мистецтва. Програми були дуже насичені: лексична та артикуляційна руханки, фразеологічний бум,  антисуржиковий релакс, ланцюжок компліментів. Ірина Іванівна застосовувала сучасні форми роботи, цікаві інтерактивні прийоми. Учасники прилучилися до благодійної підтримки ЗСУ, зокрема, філологів, які нині захищають Вітчизну.