21 жовтня 2022

20 жовтня 2022р.  відбулось відкрите бінарне заняття для здобувачів ОП «Практична психологія» «Дейл Карнегі - автор концепції безконфліктного спілкування», спрямоване на розвиток й удосконалення фахових компетентностей та професійної комунікативної компетенції майбутніх психологів з англійської мови.

англійська

Заняття було проведене на базі ресурсного центру РОУНБ «Window on America» 🇺🇦 🇺🇸 доцентом кафедри психології МЕГУ Аллою Яцюрик, доцентом кафедри іноземних мов МЕГУ Діаною Кочмар та провідним фахівцем центру Іриною Павлуш.

англійська

Сучасні тенденції в освіті  вимагають від закладів вищої освіти постійного пошуку інноваційних методів викладання. Особливо важливим цей пошук є в контексті викладання фахових дисциплін іноземною мовою, коли важливо не лише навчитися розмовляти, а й володіти професійною термінологією, мати змогу пояснити процеси та явища.
Одним з таких методів є бінарне заняття. Його мета полягає у створенні умов практичного використання здобутих знань та навичок.