21 жовтня 2022

В рамках роботи університетської Школи лідера в МЕГУ проведено  «Тренінг на формування лідерських якостей та взаємодії». 🤝 У тренінгу взяли участь студентська рада університету, представники студентських рад факультетів та активна студентська молодь, яка прагне до особистісного та професійного розвитку.

школа лідера

Провела тренінг психолог, проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку проф.Терновик Н.А.
«Формування успішних лідерів передбачає перенесення здобутих знань і навичок у середовище студентства, що забезпечує більшу результативність виховної роботи в університеті.

школа лідера

Мета Школи лідера МЕГУ – це вдосконалення лідерських здібностей студентів для кращого функціонування студентського колективу університету та розвиток особистісно-психологічних якостей, які є важливими у професійній діяльності», - зазначила професор Наталія Терновик.