24 травня 2023

Сьогодні на факультеті журналістики відбулася пресконференція зі знаними спортсменами, переможцями міжнародних змагань з козацьких єдиноборств. До розмови долучилися Назарій Данилюк, чемпіон України, Європи та світу з WCFF, майстер спорту міжнародного класу; Дмитро Невинний, чемпіон України та Європи з WCFF, майстер спорту України та Богдан Романович, засновник спортивного клубу СКІФ, майстер спорту Міжнародного класу, тренер.

Здобувачі розпочали бесіду із болючої теми фінансування зборів та поїздок на змагання, на що тренер зауважив спонсорів, серед яких назвав і керівництво нашого університету, на базі якого тренується спортивний клуб СКІФ. Зауважили перспективи козацького двобою стати Олімпійським видом спорту та розкрили секрети налаштування перед боями.

новина

Студенти активно цікавилися ритмом життя та специфікою харчування чемпіонів. Задавали запитання й про те, як привчити себе до дисципліни та досягти поставлених результатів. Не змогли обійти увагою й тему допінгу та відсторонення спортсменів з причини вживання заборонених препаратів. За словами тренера, його підопічні жодного разу не вживали допінг за 14 років існування клубу.

Цікавилися й травматизмом у сфері WCFF, що неможливо уникнути при постійній тісній взаємодії з суперниками. Богдан Романович зауважив важливість вивчення іноземних мов та закликав майбутніх журналістів не відкладати їх вивчення.

Стосовно складу команди пан Богдан наголосив на тому, що більше половини учасників після початку повномасштабного вторгнення пішли боронити Україну та зараз перебувають у гарячих точках. Тому акцент робиться на підготовці молоді.

Нагадаємо, що спортсмени нещодавно повернулися з Чемпіонату Європи WCFF в Сан Маріно, де здобули впевнену перемогу та отримали чергові титули.