23 травня 2023

Центр естетичного та громадянського виховання студентської молоді МЕГУ, кафедра психології, психологічна служба університету та ГО «За добробут життя «Берегиня» влаштували круглий стіл «Запобігання домашнього та гендерно зумовленого насильства» у великій залі університетської бібліотеки.

захід

Студенти усіх курсів обговорили питання захисту від різних форм насильства та шляхи його уникнення. Особливо наголосили та тому, що проблема насильства в жодному випадку не повинна замовчуватися. Зауважили існування мобільних бригад соціально-психологічної допомоги та інші ресурси, що працюють з постраждалими від домашнього насильства.

Захід

Неформальна обстановка заходу допомогла вільно висловлюватися стосовно болючого для суспільства питання.