06 жовтня 2021

Завідувач зоологічного музею університету, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії і туризму Ростислав Шикула прийняв участь у новому проекті Педагогічного музею України Національної академії педагогічних наук України «Музейне інтерв`ю».

Знаний мандрівник-дослідник та творець університетського зоологічного музею розповів про своє професійне становлення, написання кандидатської дисертації та формування власної колекції. Також анонсував доповнене видання свого навчально-методичного посібника «Використання засобів музейної педагогіки у навчально-виховному процесі вищих навчальних закладів та шкіл».

Детально Ростислав Ростиславович описав власну методику оформлення музейних експонатів для максимального зацікавлення студентів та учнів. Вказав на власне бачення популяризації теми збереження природного балансу, що впливає на зміни клімату та поділився найцікавішим із практики мандрівника-дослідника.