![gerb gerb](/sites/default/files/2021-04/iueh-logo-gerb.gif)
![](/sites/default/files/2023-10/1_0.jpg)
28 лютого – 01 березня 2019 р. на базі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука в рамках науково-методичного семінару «Освітньо-виховні виміри сучасної географічної науки» відбулося засідання Вченої ради Українського географічного товариства (УГТ)!
![ФГІТ](/sites/default/files/inline-images/2_45.jpg)
Під головуванням Президента Українського географічного товариства, декана географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, академіка НАПН України, д.е.н, проф. Ярослава Богдановича Олійника, за сприяння ректорату та участі декана природничо-географічного факультету д.г.н., проф. Калька Андрія Дмитровича і кафедри географії і туризму МЕГУ ім. акад. С. Дем’янчука (к.г.н., доц. Оксани Яроменко, к.г.н. доц. Тетяни Басюк, к.г.н. доц. Ірини Осіпчук, к.е.н., доц. Тетяни Глушкової, к.п.н., доц. Ростислава Шикули, к.с./г.н., доц. Василя Олійника, асист. Віктора Шкіринця, секретаря деканату Галини Смик) в роботі семінару взяли участь представники відділень УГТ з Києва, Львова, Луцька, Тернополя, Чернівців, Ужгорода, науковці та студенти закладів вищої та післядипломної педагогічної освіти м. Рівного, дирекція РМАНУМ, вчителі-географи закладів середньої освіти м. Рівне та Рівненської області. З вітальним словом до учасників заходу звернувся Коржевський Петро Миколайович, заступник начальника, управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.
В рамках роботи семінару було висвітлено важливі питання підвищення ефективності та координації географічних досліджень, розкрито освітньо-виховні виміри географії у закладах вищої та середньої освіти для подолання проблем децентралізації, удосконалення територіального устрою та соціально-економічного розвитку України тощо.
![ФГІТ](/sites/default/files/inline-images/3_36.jpg)
Захід було присвячено 25-річчю Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука та 15-річчю кафедри географії і туризму!!!