01 березня 2019

28 лютого – 01 березня 2019 р. на базі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Демянчука в рамках науково-методичного семінару «Освітньо-виховні виміри сучасної географічної науки» відбулося засідання Вченої ради Українського географічного товариства (УГТ)!

Під головуванням Президента Українського географічного товариства, декана географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, академіка НАПН України, д.е.н, проф. Ярослава Богдановича Олійника, за сприяння ректорату та участі декана природничо-географічного факультету д.г.н., проф. Калька Андрія Дмитровича і кафедри географії і туризму МЕГУ ім. акад. С. Демянчука (к.г.н., доц. Оксани Яроменко, к.г.н. доц. Тетяни Басюк, к.г.н. доц. Ірини Осіпчук, к.е.н., доц. Тетяни Глушкової, к.п.н., доц. Ростислава Шикули, к.с./г.н., доц. Василя Олійника, асист. Віктора Шкіринця, секретаря деканату Галини Смик) в роботі семінару взяли участь представники відділень УГТ з Києва, Львова, Луцька, Тернополя, Чернівців, Ужгорода, науковці та студенти закладів вищої та післядипломної педагогічної освіти м. Рівного, дирекція РМАНУМ, вчителі-географи закладів середньої освіти м. Рівне та Рівненської області. З вітальним словом до учасників заходу звернувся Коржевський Петро Миколайович, заступник начальника, управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

ждло

В рамках роботи семінару було висвітлено важливі питання підвищення ефективності та координації географічних досліджень, розкрито освітньо-виховні виміри географії у закладах вищої та середньої освіти для подолання проблем децентралізації, удосконалення територіального устрою та соціально-економічного розвитку України тощо.

дло

Захід було присвячено 25-річчю Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Демянчука та 15-річчю кафедри географії і туризму!!!