11 січня 2019

ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ!!!

12 червня 2019 року на природничо-географічному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука було презентовано освітній контент навчальних дисциплін доцентами кафедри географії і туризму Яроменко Оксаною Володимирівною та Басюк Тетяною Олександрівною.

лог

З метою підвищення пізнавальної зацікавленості студентів до процесу навчання та підготовки успішного випускника шляхом впровадження інноваційних технологій викладачі реалізували та представили проекти з застосуванням хмарних технологій із навчальних дисциплін «Економічна і соціальна географія України» (Яроменко О.В.) та «Географія населення» (Басюк Т.О.).

Щиро дякуємо присутнім на заході проректорам університету Ясинському Андрію Миколайовичу та Яницькій Олені Юріївні, колегам-викладачам за конструктивні поради та підтримку.