27 квітня 2023

Сьогодні на факультеті журналістики відбулася пресконференція з представником Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення в Рівненській області, головою Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів Дмитром Тарасюком. Головною темою для обговорення став новий закон про медіа.

Під час зустрічі студенти отримали можливість поставити свої запитання, отримавши експертну відповідь від представника журналістського фаху, з досвідом більше 50 років робити у медійній сфері.

- Наразі важко точно сказати, наскільки актуальний закон змінить стандарти журналістики та з точки зору закону, стане більш кращою його версію, - зазначив Дмитро Тарасюк.

Тарасюк

Розуміння того, як сьогодні держава регулює діяльність медіа є невід'ємною складовою майбутньої професійної діяльності студентів. Відтак пан Дмитро докладно розказав про усі зміни, що відбуваються в журналістиці України.

Також цікавили студентів питання про регулювання діяльності преси та онлайн порталів. Дмитро Тарасюк неодноразово наголосив, що прийнятий закон про медіа є недосконалим, особливо в питаннях щодо друкованих медіа та соціального захисту журналістів. Також він висловив сподівання, що влада дослухається до пропозицій журналістів та громадських діячів та внесе зміни до діючого закону, щоб покращити функціонування медіа у нашій державі.