27 квітня 2023

У стінах нашого університету відбулася зустріч з Андрієм Пастушенко, професором, заслуженим працівником культури України, головою Рівненського відділення

Національної всеукраїнської музичної спілки України, композитором. Свого часу Андрій Семенович був частиною дружньої родини колективу МЕГУ, а тому особливо приємно та тепло зустріли гостя у стінах рідних аудиторій.

ternovyk

Впродовж години студенти, викладачі та гості заходу слухли пісень та знайомилися із випускниками, в яких шановний гість був наставником впродовж 5 років. Лунали музичні твори та спогади від випускниць, які незважаючи на похмуру погоду змогли приїхати в альма матер, де завжди раді їх бачити студенти та колектив МЕГУ.

afoto

Вечір закінчився авторською піснею «Перемога», яка викликали неабияку щемливу реакцію у присутніх.