27 квітня 2023

25 квітня 2023 р. на історико-філологічному факультеті МЕГУ відбувся круглий стіл «Марина Павленко в об’єктиві сучасного читача і дослідника» (з нагоди 50-річного ювілею дитячої письменниці, художниці-ілюстраторки, літературознавчині). Марина Павленко за круглим столом з читачами відповідала на різноманітні запитання, згадувала цікаві історії з дитинства, розкривала творчі секрети, розповідала, як виникали творчі задуми та як їх втілювала в образи, книги, історії. Четвертокласники Рівненського ліцею №12 під керівництвом Олени Грицюти, класної керівниці, вчительки української мови та літератури представили творчий проєкт-відгуки «Вдячні читачі – Марині Павленко». Співорганізаторами цього проєкту були Марія Купрунець, завідувачка відділу сімейного читання та Юлія Вовк, бібліотекарка відділу сімейного читання Рівненської обласної бібліотеки для молоді.

фото

Творчість Марини Павленко фахово представили науковці:  Тетяна Качак – д. ф. н., професорка кафедри фахових методик і технологій початкової освіти ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», Віталіна Кизилова –д. ф. н., професорка кафедри філологічних дисциплін ДЗ «Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка», Наталя Марченко – к. і. н, старша наукова співробітниця Інституту біографічних досліджень НБУВ, провідна бібліографиня Національної бібліотеки для дітей, Олеся Слижук – к. п. н., доцентка, провідна наукова співробітниця відділу навчання української мови і літератури Інституту педагогіки НАПН України;  Світлана Васюта – к. п. н., вчителька-методистка Рівненського ліцею №19; Лілія Овдійчук – к. п. н., доцентка, завідувачка кафедри української мови та літератури  ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені акад. Степана Дем’янчука. Студенти магістратури та бакалаври поділилися своїми враженнями про творчість Марини Павленко, поставили багато запитань письменниці.

фото